Bioklimatické hliníkové pergoly spolupracují s přírodou tak, aby vám nabízely neustálý blahobyt a relaxaci při měnících se slunečních podmínkách. Lamely Bioklimatické pergoly se mohou naklápět v průběhu celého dne přesně podle pohybu slunce a přitom zachovají příjemné klima s přirozeným větráním.
Jejich tajemství leží právě v krytu s nastavitelnými polohami lamel: při mírném otevření se otáčejí, aby vytvořily příjemný lehký vánek a přitom zablokovaly přímé sluneční světlo. Když jsou uzavřeny, poskytují ochranu před deštěm, zatímco dešťová voda vystupuje do zabudovaného odvodňovacího systému.

Přirozená elegance

V kombinaci s integrovaným stíněním jednotlivých stran pergoly za pomocí screen zip systémů je vždy její mikroklima dokonalé. Pergola tak může být ze všech stran uzavřena nejen pro efekty stínování v nejteplejších měsících, ale systém screen zip zajistí i vynikající ochranu proti větru. Se skleněnými panely a tepelnými zářiči si můžete vychutnat posezení i v nejchladnějších měsících tak, aby Bioklimatické pergoly zajistily dokonalou pohodu a klima

pro své majitele, propojí se natáčení lamel se slunečními a dešťovými senzory. Ty pak zaručí 100% funkčnost díky patentovanému systému naklápění lamel i odtoku vody.  Minimalistický design Bioklimatických pergol s rovinnou střechou zapadá do jakéhokoliv prostoru a kombinuje funkci zastřešení, stínění a regulovatelné ventilace v jednom.

Odvodňovací systém lamel

Slunolam při zaklopení funguje jako ochrana proti dešti a dešťová voda je svedena přes těsnící lamely do stran konstrukce pergoly, odkud odtéká do masivního sloupku a poté je odvedena skrytým odtokem ven.

Regulace větrání i slunce

Lamely dokážete naklopit tak, aby stínily, ale zároveň odvětrávaly vzduch v pergole a zajišťují tak, že se pergola nepřehřívá a uvnitř panuje ideální klima.

Integrované průvlaky pergoly

Možnost přidání screenové rolety v bočních stěnách, regulují případné přehřívání a zabraňují tak oslnění přímým sluncem, nebo zrak sousedů.

Zapuštění LED osvětlení do lamel

Do lamel lze integrovat osvětlení pro večerní odpočinek s knížkou i noční oslavy s příjemně nasvětleným prostorem v pergole.

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra