Nejprodávanější typem markýz jsou právě kazetové markýzy. Precizně zpracovaný ochranný box s designovými prvky je využíván jako estetický doplněk vašeho domu, který navíc chrání látku markýzy i její mechanické díly před poškozením. S možností volby hranatého nebo zakulaceného kastlíku se markýza harmonicky začlení do jakéhokoli prostoru a tím se řadí mezi luxusní modely kazetových markýz v celoevropském měřítku.
Tato technologicky propracovaná markýza, splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na luxus, pohodlí a dokonalou funkčnost ve spojení s dlouholetou životností. Díky možnosti spřažení 2ks stejných kazetových markýz můžete dosáhnout šířky 12metrů při délce výsuvu až 4 metry. Je tak ideální pro zastínění velkých teras. Originálním doplňkem je elektricky ovládaný volán, který lze spustit až 1,5m nízko, takže vás ani podzimní slunce nikterak neoslní. Nebo můžete přidat do spodní části profilu integrované LED osvětlení nebo přichytit doplňkové teplomety.

Nedělějte kompromisy a pořiďte si

kvalitní kazetovou markýzu

Kazetové uložení markýzy představuje nejlepší řešení, při kterém je markýza chráněna ze všech stran. Tím se samozřejmě výrazně prodlužuje její životnost. Námi nabízené kazetové markýzy jsou české nebo německé výroby. Vámi vybranou kazetovou markýzu vyrobíme na míru vašeho domu v libovolné barevné kombinaci látek i konstrukce. Markýzy montujeme a dodáváme po celé České republice. Ročně dodáme a namontujeme tisíce venkovních markýz a máme mnoho spokojených zákazníků a těmi se můžete stát i vy.

  • Ideální pro zastínění velkých teras díky délce výsuvu 4 metry
  • Možnost elektricky ovládaného spouštěcího volánu
  • Možnost doplnit osvětlením integrovaným do spodní části profilu
  • Alternativa dalšího doplňkového vybavení (teplomety)
  • Markýzy lze spřažit až do celkové šíře 12 m (2 ks markýzy)

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra