Sekční vrata se otevírají svisle a jsou úsporně uložena pod stropem. Díky tomuto konstrukčnímu principu řešení nabízejí maximum úložného místa uvnitř garáže. Mohou být namontována do libovolného stavebního otvoru a poskytují větší průjezdnou šířku než ostatní typy vrat, což ocení všichni řidiči. Kromě toho jsou ze všech stran optimálně utěsněna trvale elastickým těsněním, které je odolně proti vnějším povětrnostním vlivům.

Stoupající komfort s úsporou místa

Dostupnost v jednostěnných lamelách určených pro volně stojící garáže nebo ve dvoustěnných lamelách vyplněných tepelnou izolací s možností přerušeného tepelného mostu, které jsou určeny pro typy garáží sousedící přímo s rodinným domem. Ovládání pomocí tahu nebo motoru určeného pro dálkový ovladač včetně pevného vypínače. Maximální garantovaná plocha 18m².

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra