Hliníkové pergoly s pevnou střechou s bezpečnostním sklem, jsou velmi stylové řešení pro zastřešení terasy. Moderní typ pevné pergoly, je funkční a hlavně cenově dostupný. Pergolu je možno navíc rozšířit na jednoduchou zimní zahradu, která vám prodlouží pobyt v zahradě i v chladnějších měsících.

Přidružená krása

Unikátní provedení pergoly umožňuje integrované zastínění střechy pomocí markýzy, kterou si nastavíte přesně podle potřeby. Samotná konstrukce hliníkové pergoly je tvořena extrudovanými hliníkovými profily té nejvyšší kvality, které jsou ošetřeny kvalitní práškovou barvou, kdy můžete vybírat z 23 odstínů konstrukce bez příplatků. Hliníková pergola má v přední části okapový systém, který odvádí dešťovou vodu. Tato prosklená pergola není samostatně stojící a musí se vždy ukotvit k domu.

  • Ochrana před deštěm a sněhem
  • Možnost regulovaného stínění
  • Unikátní systém zasklení kolejnic
  • Možnost přídavných tepelných

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra