Otevřené klasické uložení znamená, že látka markýzy je navinutá na hřídel a není nijak chráněna proti vnějším nepříznivým vlivům. I proto patří otevřené markýzy mezi starší a již méně populární systémy venkovního stínění teras.

Pro svou jednoduchost i spolehlivost jsou ale využívány v komerční sféře (hotely, kavárny a restaurace). Jejich hlavní výhodou je nízká pořizovací cena. Nic méně pokud je například přesah střech a podbití dostatečně veliké dá se tato otevřená markýza namontovat tam, kde nebude tolik zatížena před nepřízní počasí.

Kouzlo jednoduchosti

Konstrukce markýzy tvoří konzoly s nosným ocelovým profilem a kloubová ramena, kde se na válec navíjí látka. Výpadový profil je opatřen okapničkou, která zabraňuje tvorbě vodní kapsy na rozvinuté markýze a slouží k odtoku dešťové vody. U některých otevřených typů markýz nabízíme variantu křížových ramen, kterou docílíme větší výsuv, než je její samotná šíře.

Námi nabízené markýzy jsou české nebo německé výroby. Vámi vybranou kazetovou markýzu vyrobíme na míru vašeho domu v libovolné barevné kombinaci. Markýzy dodáváme po celé České republice a ročně dodáme tisíce venkovních markýz.

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra