null

SEKČNÍ vrata

Komfort s úsporou místa

null

ROLOVACÍ vrata

Maximální využití prostoru

POSUVNÁ vrata

Řešení speciálních situací

null

SEKČNÍ

Komfort s úsporou místa

ROLOVACÍ

Maximální využití prostoru

POSUVNÁ

Řešení speciálních situací

null

SEKČNÍ

Komfort s úsporou místa

ROLOVACÍ

Maximální využití prostoru

POSUVNÁ

Řešení speciálních situací

Bezpečnost spojená s komfortem

Garářová vrata jsou s ohledem na plochu, kterou na fasádě rodinného domu zaujímají, výrazným estetickým až dominantním prvkem. Aby nepůsobila odděleně, je důležité vybrat povrch a vzhled, který bude ladit s dveřmi, okny a stínicí technikou. Ještě významějším a podstatným faktorem je, aby plnila to, co na první pohled nevidíme: bezpečnost, tepelnou ochranu a dlouhou životnost.

Finanční úspora a skromnost není tedy při výběru vrat na místě. Slouží prakticky neustále po celý rok a musí být spolehlivým partnerem. Komfort splní ovládání se zpětnou vazbou a tepelným ztrátám zabrání lamely s přerušeným tepelným mostem.

Realizace garážových vrat

Získejte cenovou nabídku zdarma.

Zašlete nám nezávaznou poptávku na kterou zdarma připravíme cenovou kalkulaci.

null
Účinná tepelná izolace

Je-li garáž součástí domu nebo prostor využíváte jako domácí dílnu, můžete už i tak vynikající izolační vlastnosti dvoustěnných garážových vrat ještě zlepšit.

null
Moderní a individuální design

Ztvárněte garážová vrata zcela individuálně podle svého přání. Harmonický vzhled vzniká díky mnoha malým a pečlivě propracovaným detailům.

null
Bezpečnost

Téma bezpečnosti u garážových vrat se týká nejen nevítaných hostů ale i jejich obsluhy. Vrata jsou proto vybavena inovativními řešeními s certifikací bezpečnosti, které by v dnešní době měly patřit mezi standardy.

null
Modernizace osazení

U garážových vrat najdete vždy vhodné a vzhledově zajímavé montážní řešení, které si poradi s jakoukoliv vzniklou situací. S výhodnými normovanými velikostmi, speciálně vytvořené pro modernizace, ušetříte dokonce i finanční prostředky.

null
Dlouhodobá ochrana

Abyste z nových garážových vrat měli celoživotní radost, jsou veškeré povrchy optimálně chráněny proti korozi. Žárově pozinkovaný materiál a kvalitní oboustranný nátěr odpuzuje i dešťové kapky.

null
Integrované dveře

Pokud garáž nemá druhý přístup, řešením pro snadný průchod bez celkového otevření jsou integrované dveře. Můžete se rychle, jednoduše a účelně dostat ke všemu, co potřebujete.

null
Pohodlí

Pohony garážových vrat jsou vždy perfektně sladěné s vraty. Znamená to jednoduchou obsluhu, maximální komfort a nejvyšší bezpečnost obsluhy. Standardní automatické vypínaní vrat při výskytu nenadálých překážek bezpečně a spolehlivě zastaví.

null
Kvalita

Vybranými komponenty od předních evropských dodavatelů cílíme k trvanlivému a spolehlivému produktu vyrobeného v České republice. Všechny výrobky kombinují technickou vyspělost, dlouhověkost a vysokou jistotu.

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra