Užijte si atmosféru léta a relaxujte v příjemném stínu vaší nové markýzy.
Jde o elegantní sluneční clonu většinou se zaoblenou polokazetou, která plní estetickou a zároveň ochrannou funkci. Polokazetové uložení markýzy funguje na principu úschovy látky, která je zavinuta do polokazety a tím je shora chráněna proti dešti či sněhu.
Polokazetové markýzy poskytují ochranu před slunečním zářením i před lehkým deštěm, přičemž jsou zároveň estetickým doplňkem terasy. Navíc máte možnost regulovat míru zastínění. V případě, že si chcete užít přímé slunce naplno, necháte markýzu zataženou nebo povytaženou jen částečně.

Hra světel a stínů

Upevňovací konzole umožňují jednoduchou montáž a nastavení ramen od vodorovného až do svislého sklonu. Použitím excentrických šroubů v držácích ramen lze centrovat výšku ramen dle roční doby a výšky slunce. Potah markýzy je vyroben ze speciální, markýzové látky DICKSON. Ze stejného materiálu je zhotoven i volán, jehož tvar a velikost jsou volitelné. Stříška není nutná neboť polokazeta zcela chrání látku před nepřízní počasí.

Námi nabízené venkovní markýzy jsou české nebo německé výroby. Vámi vybranou markýzu vyrobíme na míru ve zvolené barevné kombinaci tak, aby se co nejvíce hodila k vašemu domu. Pro představu vám doporučujeme prohlédnout si galerii. Kazetové i polokazetové markýzy montujeme po celé České republice. Ročně dodáme a namontujeme tisíce venkovních markýz a máme mnoho spokojených zákazníků, mezi které můžete nyní patřit i vy.

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra