Screen roleta HR představuje veškeré pohodlí venkovního stínění bez rušivých instalačních prací. Krycím hranatým nebo zaobleným profilem dodá objektům lesk a smyslnost. Jedná se o jednoduché řešení podpořené designovým vzhledem na jakoukoliv fasádu, které zajistí maximální ochranu proti slunečnímu záření i průniku tepla. Je vybavena unikátní technoligií Xglide snižující tření mezi látkou a krycím profilem. Látka z profilu klouže hladčeji a nedochází tak k žádnému opotřebení.

Propracovanost v křivkách

Dostupnost včetně krycího profilu s vedením v lanku nebo pevných vodících lištách. Ovládání pomocí kliky nebo motoru určeného pro pevný vypínač či dálkový ovladač. Maximální garantovaná plocha 14m.

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra