Hliníkové pergoly s posuvnou neboli shrnovací střechou jsou ideálním propojením otevřených obývacích pokojů se zahradou. Jsou vyrobeny z nepromokavé třívrstvé PVC tkaniny, která vás tak ochrání před nepřízní počasí. Po zatažení tkaniny Vám nic nebrání v nerušeném výhledu na oblohu a navíc tím vůbec neubíráte světlo v domě.

Nebe nad hlavou

Posuvnou střechu lze použít jako zastřešení stávajících konstrukcí, přisadit k domu, nebo postavit jako luxusní samostatnou pergolu. Pergoly s posuvnou střechou zajistí maximální stínění v luxusním vzhledu, pro opravdu velkou plochu zastínění bez zbytečně robustní konstrukce. Pro chladnější večery jsou v nabídce topné sálavé tělesa s možností regulace výhřevu. Nezaměnitelný vzhled a maximální ochrana před sluncem i deštěm v jednom řešení.

  • Ochrana před sluncem i deštěm
  • Možnost odvodnění žlabem
  • Regulace vytažení střechy
  • Možnost zapuštění LED osvětlení

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra