Rolovací vrata umožňují maximální využití celkové prostoru garáže. Dokonce i stropu, což je místo určené pro osvětlení, uskladnění běžného materiálu nebo zavěšení kol či lyží. Mohou být namontována všemi způsoby – před, do i za stavební otvor. U rekonstrukcí s omezenými podmínkami průchodu s důrazem na zachování celkového rázu objektu byla vyvinuta možnost se zajížděním lamel pod strop. Ochrana proti nadzvednutí je u všech variant provedení samozřejmostí.

Pro maximální využití prostoru

Dostupnost v hliníkových nebo ocelových lamelách vyplněných tepelnou izolací zajišťující ochranu a stabilitu. Lamely jsou do sebe uzamčeny a jejich vedení je zajištěno pevnými vodícími lištami s těsním kartáčem. Ovládání pomocí kliky nebo motoru určeného pro dálkový ovladač včetně pevného vypínače. Maximální garantovaná plocha 20m².

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra