Posuvná boční sekční vrata jsou vhodným řešením pro speciální montážní situace spojené s velkou náročností na stavební připravenost. Oproti ostatním typům vrat se neotvírají směrem nahoru, ale do jedné z předem určených stran. Využívají se především v případech, kde jednotlivé lamely vrat nelze umístit pod strop, a to např. z důvodu úkosu střechy nebo malého nadpraží. Nepřebernou výhodou je rozhodně využití stropu pro ukládání věcí.

Pro vyřešení speciálních situací

Dostupnost ve dvoustěnných lamelách vyplněných tepelnou izolací, které poskytují dobrou zvukovou ochranu, vysokou stabilitu lamel a příjemně klidný chod. Posuvná vrata vynikají především speciální konstrukcí podlahové kolejnice. Ovládání pomocí tahu nebo motoru určeného pro dálkový ovladač včetně pevného vypínače. Maximální garantovaná plocha 15m².

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra