Screen roleta Lite představuje odlehčenou variantu zastínění. Svým provedením dotváří atmosféru vnímání interiéru a dodává budovám stylově jednoduchý a moderní vzhled. Je oblíbená cenovou dostupností s využitím do venkovního i vnitřního prostředí. Díky široké škále látek a provedení umožňuje regulovat tepelné podmínky. Vybrané typy materiálů a jejich kombinace zajišťuje výbornou odolnost proti povětrnostním podmínkám.

Jednoduchost s kouzlem

Dostupnost bez krycího profilu s vedením v lanku nebo pevných vodících lištách. Ovládání pomocí kliky nebo motoru určeného pro pevný vypínač či dálkový ovladač. Maximální garantovaná plocha 16m.

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra