null

KAZETOVÉ markýzy

Propojují krásu a funkčnost

null

POLOKAZETOVÉ markýzy

Hra světel a stínů

null

OTEVŘENÉ markýzy

Kouzlo jednoduchosti

null

KAZETOVÉ

Propojují krásu a funkčnost

null

POLOKAZETOVÉ

Hra světel a stínů

null

OTEVŘENÉ

Kouzlo jednoduchosti

null

KAZETOVÉ

Propojují krásu a funkčnost

null

POLOKAZETOVÉ

Hra světel a stínů

null

OTEVŘENÉ

Kouzlo jednoduchosti

Markýzy na terasu

Venkovní markýzy se stávají čím dál oblíbenějším stínícím systémem a to především v letním období, kdy se stávají velmi efektivním prostředkem pro zastínění terasy. Díky ochraně před slunečními paprsky získáte na vaší terase příjemný stín a ochráníte tak nejen sebe, ale také zahradní nábytek. Venkovní markýzy SUNBLOCK mohou být vyrobeny z neprodyšného materiálu. A ani déšť Vám tak nezabrání strávit s vaší rodinou a přáteli hezké chvilky na terase.

Markýzy dokáží udržet příjemnou teplotu nejen na terase ale také uvnitř domu. Díky ochraně před před sluncem totiž nedochází k přehřívání přilehlých stěn a tak je snížena teplota i v interiéru. Jedním z důvodu, proč jsou venkovní markýzy stále oblíbenější je nesporná výhoda oproti pevné střeše. Zatímco pevná střecha zabírá prostor na terase, markýzu je možné kdykoli uzavřít do kaslíku, kdy kompletně zmizí a nijak Vás neruší váš výhled z oken.

Díky modernímu zpracování se markýzy stanou krásným doplňkem vašeho domu.

Markýza s ochranným boxem

Nejprodávanější markýzy jsou kazetové. Díky ochrannému boxu už se nemusíte mít obavy o poškození látky mechanickými díly. A rozmanitá nabídka kaslíků Vám umožní vytvořit z vaší nové markýzy krásný moderní doplněk terasy nebo celého domu.

Podrobnosti o kazetových markýzách

Markýzy s jednoduchou montáží

Díky upevňovací konzoli se stává montáž doslova hračkou. Díky jednoduchému ovládání můžete upravovat míru zastínění. Polokazetové markýzy nabízejí jak ochranu před lehkým deštěm ale také před slunečním záření.

Zjistěte více o polokazetových markýzách

Levné markýzy

Otevřené markýzy se vyznačují svou cenovou dostupností a velmi jednoduchým systémem. Jsou často využívány jako markýzy pro restaurace, kavárny a hotely.

Kvalitní otevřené markýzy

Výsuvný volán na markýze

Největší vychytávkou u venkovních markýz je výsuvný volán na markýze. Lze ho posunout až o 1,5 m, takže jak klesá slunce, nikterak vás sluneční paprsky neoslňují.

Elektrické ovládání a čidlo

Doslova zapomenete, že markýzy máte. Sami poznají, že se blíží večerní hodina nebo silný vítr a budete-li si přát, sami se zatáhnou.

Realizace markýz

Získejte cenovou nabídku zdarma.

Zašlete nám nezávaznou poptávku na kterou zdarma připravíme cenovou kalkulaci.

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra