null
Rolety KLASIK

Ochrana soukromí

null
Rolety FASADE

Ochrana soukromí v utajení

null

Rolety HELUZ

Ochrana soukromí s elegancí

null
KLASIK

Ochrana soukromí

null
FASADE

Ochrana soukromí v utajení

null
HELUZ

Ochrana soukromí s elegancí

null

KLASIK

Ochrana soukromí

null

FASADE

Ochrana soukromí v utajení

null

HELUZ

Ochrana soukromí s elegancí

Předokenní rolety

Venkovní rolety mění atmosféru a náladu pokojů v jemných odstínech. Rolety toho ovšem nabízejí mnohem víc než by se na první pohled mohlo zdát. Nejedná se pouze o jednoduché zastínění. Jedním z nejčastějších požadavků na předokenní rolety je ochrana soukromí současně s hlukovou a tepelnou izolací, čehož díky dokonalému uzavření zateplených hliníkových lamel snadno dosáhnete.

Díky svým vlastnostem, snadné montáži a částečné ochraně proti vloupání se venkovní rolety staly velmi oblíbeným stínícím prvkem, který se skvěle hodí pro novostavby i rekonstrukce.

Venkovní rolety jsou rozhodnutím rozumu a pocitů bezpečí.

Maximální stupeň stínu

Předokenní rolety KLASIK představují oblíbený typ zastínění v oblasti venkovní stínicí techniky. Hlavními přednostmi je maximální stupeň stínu, omezení hladiny venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt.

Prohlédněte si rolety KLASIK

Venkovní rolety do zateplovacích systémů

Podomítkové rolety FASADE jsou přímo určeny pro instalaci do zateplovacích systémů. Využívají podomítkový box, který je zapuštěný do fasády a vytvoří tak hladký a celistvý povrch. Rolety díky tomu dokonale splynou s vašim domem a stanou se jeho neodmyslitelnou součástí.

Zjistěte více o venkovních roletách FASADE

Zabudování do nosného roletového překladu

Venkovní rolety HELUZ jsou vhodné pro novostavby u kterých se předem počítá se zabudováním rolet. Tento typ rolet dodá Vaší fasádě naprosto čistý vzhled díky tomu, že roletová schránka je umístěna přímo v zazděném překladu.

Rolety do překladu HELUZ

Zateplené hliníkové lamely

Jedním z nejdůležitějších prvků u venkovních rolet jsou zateplené hliníkové lamely. Každá lamela je vyplněna PUR pěnou a tak dokážou venkovní rolety zamezit tepelným ztrátám, hlukové prostupnosti a stanou se těžko zdolatenou překážkou proti vloupání.

Ovládání venkovních rolet

Všechny naše rolety mohou být ovládány jak elektronicky tak manuálně. Výhodou elektronického ovládání je možnost napojení na systémy inteligentního řízení domu.

Trubkové elektropohony

Trubkové elektropohony lze ovládat jak samostatně tak skupinově pomocí dálkového ovladače nebo nástěnných přepínačů. Elektropohony venkovních rolet je možné napojit na systém pro inteligentní řízení domácnosti. Následně je možné pohon ovládat pomocí mobilních aplikací ve Vašem mobilním telefonu.

Dálkové ovládání

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Elektronické spínací hodiny

Stačí nastavit čas a elektronické spínací hodiny se o ovládání vašich rolet postarají sami. Je to nejen pohodlné ale také velmi užitečným bezpečnostním prvkem proti vloupání.

Spínače a přepínače

Jeden z nejjednodušších způsobů ovládání venkovních rolet. Stačí jen stisknout tlačítko směrového přepínače.

Klika s převodovkou

Rolety SUNBLOCK mohou být ovládány také manuálně páskem nebo šňůrkou s průchodkou.

Realizace venkovních rolet

Získejte cenovou nabídku zdarma.

Zašlete nám nezávaznou poptávku na kterou zdarma připravíme cenovou kalkulaci.

Výhody venkovních rolet

null
Tepelná ochrana a úspora energie

Ušetřete s roletami náklady na vytápění. Ekonomická konstrukce znamená udržení energetické spotřeby domu na nejmenším stupni.

null
Zatemnění a ochrana proti oslnění

Mezi světlem a tmou existuje mnoho alternativ. Moderní rolety nabízejí nepřekonatelnou ochranu proti slunečnímu záření a téměř plně ztmavenou místnost.

null
Bezpečnost

Stejně jako tělesný strážce před každým oknem nabízí roletové systémy větší ochranu před zloději. Volitelný bezpečnostní balík s vyztuženými koncovými lištami a ochranou proti zvedání vám umožní klidněji spát.

null
Soukromí

Všichni potřebujeme soukromí, místo, kde můžeme být sami. Rolety poskytují spolehlivé soukromí a tím i kvalitu života. Tím, že otevíráte a zavíráte rolety, rozhodujete o počtu zvídavých pohledů.

null
Odolnost proti povětrnostním vlivům

Dům je v dnešní době postaven s promyšleným záměrem. Investice do vysoce kvalitních rolet slouží nejen pro pohodlí, ale i pro zachování hodnoty nemovitosti.

null
Ochrana proti hluku

Rolety nabízejí nepodceňovanou dodatečnou ochranu proti vnějšímu hluku. Vysoce kvalitní a šetrné k životnímu prostředí jsou vyplněné profily, které poskytují nejlepší zvukovou izolaci.

null
Pohodlí

Rolety nabízejí operace podle výběru. Ať už se jedná o šňůru, pásek, kliku nebo pohon motoru – rozhodněte se, který provozní koncept nejlépe vyhovuje vašim požadavkům.

null
Kvalita

Vybranými komponenty od předních evropských dodavatelů cílíme k trvanlivému a spolehlivému produktu vyrobeného v České republice.

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra