Venkovní žaluzie CETTA

Lamela Cetta je oblíbeným typem u venkovní stínicí techniky z důvodu variability provedení. Používá se především pro zastínění u developerských projektů, administrativních budov nebo rekonstrukcí rodinných domů. Lamely ve tvaru písmene C lze naklápět na obě strany bez možnosti poškození. Duo systém je charakterický rozdílným stupněm naklopení v horní a spodní části. Flexi a Slim systém pro změnu ušetří výšku potřebného nábalu.

Praktická variace

Dostupnost o velikostech 65, 80 a 100mm. Možnost vedení lankem nebo v pevných vodících lištách (přiznané, zaomítnuté). Ovládání pomocí kliky nebo motoru určeného pro pevný vypínač či dálkový ovladač. Maximální garantovaná plocha až 24m.

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra