Venkovní žaluzie ZETTA je technologicky nejvyspělejší v oblasti venkovní stínící techniky. Lamela ve tvaru písmena „Z“ s vlisovaným těsněním, zajišťuje vysoký užitný komfort a tím podstatně zlepšuje pohodlí při bydlení. Navíc je originálním a vkusným doplňkem všech moderních staveb.

ZETTA DESIGN

Flexibilní využívání denního světla.

Vychutnejte si přirozenou regulaci denního světla i úplného soukromí. Vytvořte si prostředí ve svém domě nebo v kanceláři, kde se budete cítit zcela pohodlně.

Individuálně nastavitelné úhly lamel „Z“ vám umožňují řídit odraz slunečních paprsků přesně tak, jak si budete přát a zároveň Vás ochrání před nežádoucími pohledy

ZETTA VEDENÍ

Lehkost funkce v precizních detailech.

Regulaci a jemné nastavení sklonu každé lamely „Z“ je zajištěno pomocí nerezových kamenů, do kterých je zasazen vodící žebříček z polyamidovým opletením. Díky tomuto preciznímu zpracování lze lamelou jen lehce pootáčet a regulovat tím přirozené světlo se zachováním odrazu tepla.

Textilní prvky jsou vyrobené z polyesteru odolného proti tření a navíc UV záření stabilní.

ZETTA UZAMČENÍ

Dokonalá termoregulace a útlum hluku.

Do pertlu „Z“ lamely je v celé šířce vlisováno jazýčkové těsnění, které při úplném uzavření všech lamel zabraňuje průvanu a možnému vniknutí venkovního tepla do pokojů při otevřeném okně.

Tento termoregulační efekt ještě více vynikne, pokud ponecháte okno v zavřené poloze a nedojde k prohřátí izolačního trojskla. Navíc zcela zatažená venkovní žaluzie omezuje šíření venkovního hluku.

GIF

ZETTA KVALITA

Funkční, krásné a bezpečné.

Každý výrobek prochází řadou zkoušek a má prohlášení a osvědčení vyžadovaná stavebním právem. Vysoká kvalita všech použitých komponentů nám dovoluje nabídnout prodlouženou záruku na 4 roky. (viz obchodní podmínky)

Barvy a typy žaluzií

Vzhled hraje významnou roli při návrhu fasády. Barva a typ lamely spolu se způsobem vedení jsou nejdůležitějším kritériem. Proto vezměte svůj projekt a přijďte k nám si vybrat, doporučíme vám nejen typ lamely, hlavně vysvětlíme rozdíly ve vedení lankem, schovanou či přiznanou vodící lištou. Individuální řešení nabízíme včetně poradenství i pro stavitele a architekty. U nás totiž pro každý stavební projekt najdete ten správný tvar, design a barvu.

Vášeň pro moderní design

VÝHODY

 • dostupnost lamel: 70 a 90mm
 • integrované těsnění v lamele
 • vysoký stupeň zastínění
 • termoregulační efekt
 • regulace světla
 • snížení hladiny venkovního hluku
 • úspora nákladů za klimatizaci

SPECIFIKACE

 • mezní rozměry šířky: 600 – 6000mm
 • mezní rozměr výšky: 4000mm
 • mezní rozměr plochy: 24m²
 • způsob vedení: lišta, lanko
 • síla lamely 0,42mm
 • paleta 22 barevných odstínů lamel

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Získejte cenovou nabídku zdarma.

Zašlete nám nezávaznou poptávku na kterou zdarma připravíme cenovou kalkulaci.

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Venkovní žaluzie snižují náklady

S venkovními žaluziemi můžete současně chránit vaše soukromí a vytvářet velké skleněné plochy energeticky efektivní. Inteligentní využití denního světla je jejich největším přínosem. Sluneční clona chrání před přímým slunečním zářením příjemné teploty v interiéru. Chladící zatížení budovy je trvale omezeno plně automatizovanou ochranou proti slunečnímu záření. Sluneční senzory zaznamenávají každý sluneční paprsek a zabraňují přímému slunečnímu záření tím, že se pootočí. Takže většina slunečního světla je zachycena přímo před oknem. Čím vyšší jsou technické hodnoty pro absorpci a odraz, tím účinnější je letní tepelná ochrana na okně. Venkovní žaluzie zde přesvědčují nejnižší hodnoty přenosu. To zaručuje maximální využití denního světla, při zabránění přehřívání interiéru. Práce bez oslnění je možná díky polohovací venkovní žaluzii Duo, která spodní část lamel naklápí jinak než horní část lamel a v kanceláři vznikne přirozeně prosvětlená pracovní plocha, která vás nikterak neoslňuje.

Venkovní žaluzií vám prokazatelně sníží náklady na vytápění v zimě i náklady na ochlazení zátěží slunce v létě. U nás najdete venkovní žaluzie i krycí plechy, které odpovídají vašim individuálním architektonickým požadavkům.

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra