null

Rolety ZIP HR

Dokonalost v detailech

null

Rolety HR

Propracovanost v křivkách

null

Rolety LITE

Jednoduchost s kouzlem

null

ZIP HR

Dokonalost v detailech

null

HR

Propracovanost v křivkách

null

LITE

Jednoduchost s kouzlem

null

ZIP HR

Dokonalost v detailech

null

HR

Propracovanost v křivkách

null

LITE

Jednoduchost s kouzlem

Venkovní screen rolety

Látkové venkovní rolety jsou stínící technikou, umístěnou na vnější straně okna nebo prosklené plochy. Screenové rolety vynikají nejen svou velkou tepelnou ochranou, díky čemuž jsou oblíbeným doplňkem pasivních staveb, ale také dostatkem světla a průhledu ven. Ten dodává místnostem příjemnou pokojovou atmosféru a zároveň zajišťuje dokonalé soukromí místnosti. Z tohoto důvodu se screenové rolety používají i na venkovní terasy a pergoly, kdy zabraňují nejen zvědavým pohledům sousedů, ale v provedení zip systém odolávají silnému větru a vytváří tak i kvalitní větrnou clonu.

Screen rolety jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, jsou téměř bezúdržbové. Venkovní screenové clony jsou právě díky svým vlastnostem vhodné jak pro rodinné domy a administrativní budovy tak jako zastínění zimních zahrad, teras a zahradních domů.

Extrémně robustní venkovní rolety

Screenová roleta ZIP HR je moderním řešením splňující veškeré požadavky pasivního domu. Stává se doslova neviditelnou díky tomu, že box je ukrytý přímo ve zdi. Svým zpracování přináší nejen komfortní vnitřní klima ale také moderní design domu.

Více informací o clonách ZIP HR

Rolety s jednoduchou instalací

Venkovní látkové rolet HR vynikají jednoduchým řešením instalace na jakýkoli okenní profil a fasádu. Při jejich montáži není zapotřebí perforace a poskytují maximální ochranu proti slunečním paprskům a tepelné prostupnosti.

Prohlédněte si venkovní rolety HR

Odelhčená varianta zastínění

Screenové clony LITE jsou oblíbené pro svou cenovou dostupnost a možností využití jak do exteriéru tak interiéru. Díky široké nabídce látek a provedení zajišťují regulaci tepelných podmínek v místnosti.

Levné screenové rolety LITE

Screenové rolety vyrobené z kvalitní textílie

Screenové clony SUNBLOCK jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které byli navrženy s ohledem na veškeré specifické požadavky jak zákazníků tak samotných pasivních staveb. Odolávají veškerým povětrnostním vlivům, teplu, mokru a jsou prakticky bezúdržbové.

Ovládání screenových clon

Screen rolety SUNBLOCK lze ovládat jak elektricky tak manuálně.

Elektromotory

Elektromotory lze ovládat dálkovým ovladačem nebo přepínačem na zdi. Jednou z výhod tohoto řešení je možnost napojení všech screenů na systém inteligentního řízení.

Dálkové ovládání

Ovládejte screeny z kterékoli části domu jednoduchým dálkovým ovládačem.

Elektronické spínací hodiny

Stačí nastavit čas a víc už se o pohyb screenových clon starat nemusíte. Elektronické hodiny se o pohyb screenů starají sami.

Spínače a přepínače

Stisknete tlačítko a rolety se začnou pohybovat. Jednodušší to ani být nemůže.

Manuální

Screenové rolety SUNBLOCK nabízejí také manuální ovládání.

Realizace screenových rolet

Získejte cenovou nabídku zdarma.

Zašlete nám nezávaznou poptávku na kterou zdarma připravíme cenovou kalkulaci.

Výhody screenových rolet

null
Sluneční a tepelná ochrana

Textilní screenové rolety nabízí tepelnou ochranu a ještě dostatek denního světla pro přirozené klima v místnosti s dobrou vnější viditelností.

null
Transparentnost

Zipové provedení poskytuje účinnou ochranu proti slunečnímu záření a současně vám umožňuje podívat se ven.

null
Odolnost proti vnějším vlivům

Screenové rolety chrání obytné prostory odolnými látkami proti povětrnostním vlivům. Vysokoteplotní látky odolné proti všem vnějším vlivům.

null
Stínění velkých ploch

Nezáleží na tom, zda se jedná o novou budovu nebo rekonstrukci. Moderní bydlení znamená stále více a více populace požaduje velká okna a světlem zaplavené místnosti.

null
Soukromí

Se screenovými roletami najdete perfektní rovnováhu mezi soukromím a průhledností. Rozhodněte si o tom, kolik pohledů chcete.

null
Moderní design

Život je záležitostí osobního vkusu. Stejně jako barevného vzhledu domu. S kolekcí barev screenových látek je možné, co požadujete.

null
Pohodlí

S elegantními a intuitivními nástěnnými vypínači můžete ovládat své screenové rolety co nejlépe – bezdrátovým dálkovým ovládáním dokonce i pohodlně z jakéhokoli místa v domě.

null
Ochrana proti hmyzu

V letních dnech si vychutnejte hravé dny a klidné večery. Na základě dobře známého a osvědčeného zipového provedení si splníte účinnou ochranu proti nepříjemnému hmyzu.

null
Kvalita

Vybranými komponenty od předních evropských dodavatelů cílíme k trvanlivému a spolehlivému produktu vyrobeného v České republice.

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra