Roleta Heluz představuje účinný a elegantní typ zastínění v oblasti venkovní stínicí techniky. Její instalace je určená do speciálně nosného roletového překladu Heluz u novostaveb. Hlavními přednostmi je omezení tepelných ztrát včetně venkovní hladiny hluku a přehřívání interiéru. Hliníkové lamely plněné PUR pěnou tvoří v zavřeném stavu celistvou plochu, která vytvoří obtížně zdolatenou překážku proti případnému vloupání. Prostor s nábalem je chráněn proti nečistotám hustými těsnícími kartáčky. Snadná údržba se provádí sejmutím vnitřní revizní klapky.

Ochrana soukromí s elegancí

Dostupnost u překladu Heluz s vedením v pevných vodících lištách zapuštěných do zdiva a třech typů lamel. Ovládání pomocí pásku nebo motoru určeného pro pevný vypínač či dálkový ovladač. Maximální garantovaná plocha 8,5m.

Barevné provedení

Inteligentní řízení

Objevte kompletní řadu řešení a buďte ve spojení se svým domovem

Naše řešení umožňuje vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost. Hranice komfortu se neustále posouvají, a proto je potřeba produktů, které jsou vzájemně propojené. Ať se nacházíte kdekoliv, můžete všechnu stínicí techniku ovládat a kontrolovat pomocí internetového připojení. Samostatné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu. Pomocí řídící jednotky a nainstalované aplikace s jednoduchým rozhraním můžete navrhovat neustále nové scénáře. Vždy je možné přejít i do programu pokročilých funkcí. Vše je navrženo tak, abyste si usnadnili každodenní rytmus a zabezpečili svou domácnost bez starostí.

Zobrazit více

Reference

Rychlý kontakt +420 602 699 566

Zákaznická linka +420 840 111 330

Mezi naše partnery patří

Pratic
Stobag
Sel
Lewens
Corradi
Biossun
Arquati
Hormann
Minirol
Somfy
Isotra